Fenix Tax - zwrot podatku z zagranicy

POMOŻEMY ODZYSKAĆ CI PIENIĄDZE


Wypełnij formularz a my oddzonimy do Ciebie

Wyślij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych

Likwidacja firmy jednoosobowej w NiemczechZgodnie z paragrafem 14 Ustawy o Prowadzeniu Działalności (Gewerbeordnung), przedsiębiorca prowadzący działalność na terenie Niemiec, zobowiązany jest do informowania tamtejszego urzędu skarbowego o wszelkich zmianach, które działalności tej dotyczą. Z oczywistych względów tyczy się to również sytuacji, gdy swoją jednoosobową działalność w Niemczech zamierzasz zamknąć.

 

Dobra wiadomość

Likwidacja firmy jednoosobowej

, podobnie jak inne sprawy urzędowe, łączy się z koniecznością przedstawienia różnego rodzaju dokumentów, obowiązkiem odpowiedzi na - skomplikowane niekiedy - pytania urzędnika, a także z prowadzeniem ewentualnej korespondencji. I choć zawiłe procedury tego rodzaju mogą wydać Ci się “nie do przejścia”, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość - skutecznie pomogliśmy tysiącom osób, które zamykały w Niemczech swoje firmy. Tobie też pomożemy!

 

Nie trać swoich pieniędzy

Zaufaj nam i jak najszybciej prześlij do nas dokumenty, które znajdziesz na witrynie Fenix-Tax. Zadzwoń lub wyślij nam wiadomość, jeśli masz jakiekolwiek pytania - z przyjemnością na nie odpowiemy. Podpowiemy Ci, jakich dokumentów będziesz potrzebował, by zlikwidować swoją działalność w Niemczech. Weźmiemy na siebie zarówno wypełnienie niezbędnych formularzy, jak i ich wysyłkę. Odpowiemy również na pytania z niemieckiego urzędu, które nie muszą, ale mogą się pojawić.

Działamy niezwykle sprawnie, pod jednym wszakże warunkiem - musisz się do nas zgłosić. Zrób to już dziś, a unikniesz opłat związanych z prowadzeniem swojej działalności na terenie Niemiec. Pamiętaj, że niezgłoszenie likwidacji firmy skutkuje ich dalszym naliczaniem - nie trać swoich pieniędzy!

Wyślij zgłoszenie

Zadzwonimy do Ciebie

Zajmiemy się formalnościami

Otrzymasz pieniądze

Pytania i odpowiedzi


Pobierz dokumenty


Nazwa dokumentu Pobierz
dokumenty likwidacja firmy jednoosobowej w Niemczech