Fenix Tax - zwrot podatku z zagranicy

Pobierz dokumenty


paczka dokumentów rozliczenie podatku dochodowego z Holandii
Zaświadczenie o dochodach z Polski druk EU/WE rok 2022
Zaświadczenie o dochodach z Polski druk EU/WE rok 2021
Zaświadczenie o dochodach z Polski druk EU/WE rok 2020
Zaświadczenie o dochodach z Polski druk EU/WE rok 2019

Holandia - usługi

Cena brutto
Rozliczenie podatku z Holandii 400
Rozliczenie PIT
Zwrot podatku z Holandii
Przejdź do usługi
Rozliczenie PIT
Zasiłek rodzinny w Holandii
Przejdź do usługi
Rozliczenie PIT
Dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego Holandia
Przejdź do usługi
Rozliczenie PIT
Wniosek o sofinummer
Przejdź do usługi

Rozliczenie, zwrot podatku z Holandii - belastingdienst Holandia


Rozliczenie, zwrot podatku z Holandii - belastingdienst Holandia

Zwrot podatku z Holandii to suma nadpłaconego podatku, którą zapłaciłeś w danym roku rozliczeniowym tamtejszemu fiskusowi. Kwotę tę odzyskać możesz z holenderskiego Urzędu Skarbowego Belastingdienst. Co istotne, rozliczenie podatku z Holandii możesz zrealizować nawet do 5 lat wstecz, niemniej jednak okresu tego trzeba pilnować, bo jak powiedział klasyk: “czas upływa szybko i nieubłagalnie”. A szkoda byłoby stracić kilkaset czy kilka tysięcy euro tylko dlatego, że się zagapiliśmy…

 

rozliczenie podatku z Holandii

Rozliczenie podatku z Holandii

Pracowałeś lub pracujesz w Holandii? Wykonamy dla ciebie rozliczenie podatku w Holandii i odzyskamy zwrot podatku z belastingdienst! Zrobimy to ze sprawnością i precyzją, z jaką działają holenderskie wiatraki, a zapach pieniędzy, które otrzymasz, będzie równie przyjemny, co zapach holenderskich tulipanów. A mowa tu o kwotach niebagatelnych - nasi eksperci odzyskują dla naszych klientów średnio 750 euro, jednak mogą być to wartości o wiele wyższe. Zwrot podatku z Holandii uzależniony jest przede wszystkim od dochodów, jakie w kraju tym uzyskałeś.

 

zwrot podatku Holandia

Ile trwa odzyskanie podatku z Holandii?

Standardowo jest to okres wynoszący od trzech do sześciu miesięcy, bywa jednak, że trwa to o wiele dłużej - nawet rok, dwa lub trzy. Co to oznacza? Że im szybciej dasz nam znać, tym szybciej my zaczniemy działać, a odzyskanie Twojego podatku z Holandii również nastąpi w krótszym okresie. Zapewne zastanawiasz się teraz, czemu na zwrot podatku musisz poczekać. Odpowiedź kryje się w jednym słowie: urzędnicy. To właśnie oni indywidualnie rozpatrują każdy wniosek. Ale bez obaw - mamy swoje wypracowane sposoby, dzięki którym jesteśmy w stanie przyspieszyć tę żmudną procedurę.

 

zwrot podatku z Holandii - belastingdienst

Dlaczego właśnie my?

Niezależnie od tego, jak wysoki będzie Twój zwrot podatku z Holandii, nie pobierzemy od Ciebie ani złotówki prowizji. Uważamy, że tak jest uczciwie - płacisz za nasze działania, nie za ich efekt, nawet gdy ten ostatni przerośnie Twoje oczekiwania. Posiadamy ponadto wieloletnie doświadczenie w pracy z holenderskim Urzędem Skarbowym i wiemy, jak do niezbędnego minimum ograniczyć formalności. Co ważne, rozliczamy również dochody osób, które do pracy w Holandii delegowane zostały przez polskich pracodawców. Nasi specjaliści nie tylko pomagają w przygotowaniu i składaniu deklaracji podatkowych, ale także zapewniają pełne wsparcie w kontaktach z holenderskimi urzędami podatkowymi oraz w procesie rozpatrywania wniosków o zwrot podatku z Holandii

Skontaktuj Się z Nami Już Dziś

Jeśli mają Państwo pytania lub potrzebują dodatkowych informacji na temat naszych usług związanych z rozliczeniem i zwrotem podatku z Holandii, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasz zespół ekspertów jest gotowy służyć Państwu pomocą i zapewnić pełne wsparcie na drodze do optymalizacji Państwa świadczeń podatkowych. Skontaktuj się z nami i odzyskaj zwrot podatku z Holandii! Im szybciej to zrobisz, tym krócej czekał będziesz na swoje pieniądze.

Jeśli mają Państwo pytania lub potrzebują dodatkowych informacji na temat naszych usług związanych z rozliczeniem i zwrotem podatku z Holandii,. nasz zespół ekspertów jest gotowy służyć Państwu pomocą i zapewnić pełne wsparcie na drodze do optymalizacji Państwa świadczeń podatkowych.

 

Wszystkie dokumenty, potrzebne do rozliczenia podatku z Holandii, znajdziesz na naszej witrynie - pobierz je, wypełnij, a następnie prześlij do nas. W przypadku jakichkolwiek pytań zadzwoń lub wyślij nam wiadomość - nasi konsultanci z przyjemnością udzielą Ci wszelkich dodatkowych informacji. Przypominamy - nie pobieramy prowizji od odzyskanych kwot. Dlatego właśnie współpraca z nami tak bardzo się opłaca!

 

Pytania i odpowiedzi


1. W jaki sposób mogę się ubiegać o zwrot podatku holenderskiego ?

2. Czy rozliczenie podatku z Holandii jest obowiązkowe ?

3. Jaki jest termin złożenia deklaracji podatkowej przed holenderskim Urzędem Skarbowym ?

4. Ile lat wstecz mogę ubiegać się o zwrot nadpłaconego podatku w Holandii ?

5. Jakie istotne zmiany zaszły w holenderskim prawie podatkowym ?