Fenix Tax - zwrot podatku z zagranicy

Pobierz dokumenty


zaświadczenie o dochodach druk UE/WE rok 2016- do pobrania
zaświadczenie o dochodach druk UE/WE rok 2017 - do pobrania
zaświadczenie o dochodach druk UE/WE rok 2018 - do pobrania
zaświadczenie o dochodach druk UE/WE rok 2019- do pobrania
zaświadczenie o dochodach druk UE/WE rok 2020 - do pobrania
dokumenty do rozliczenia podatku dochodowego z Holandii

POMOŻEMY ODZYSKAĆ CI PIENIĄDZE


Wypełnij formularz a my oddzonimy do Ciebie

Wyślij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych

Holandia - usługi

Cena brutto
Rozliczenie podatku dochodowego z Holadii 350
Wniosek o dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego w Holandii 250
Wniosek o nadanie BSN number 250
 • Zwrot podatku z Holandii
 • Zasiłek rodzinny w Holandii
 • Dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego Holandia
 • Wniosek o sofinummer
 • Rozliczenie, zwrot podatku z Holandii - belastingdienst Holandia


  Rozliczenie, zwrot podatku z Holandii - belastingdienst Holandia

  Zwrot podatku z Holandii to suma nadpłaconego podatku, którą zapłaciłeś w danym roku rozliczeniowym tamtejszemu fiskusowi. Kwotę tę odzyskać możesz z holenderskiego Urzędu Skarbowego Belastingdienst. Co istotne, rozliczenie podatku z Holandii możesz zrealizować nawet do 5 lat wstecz, niemniej jednak okresu tego trzeba pilnować, bo jak powiedział klasyk: “czas upływa szybko i nieubłagalnie”. A szkoda byłoby stracić kilkaset czy kilka tysięcy euro tylko dlatego, że się zagapiliśmy…

   

  rozliczenie podatku z Holandii

  Rozliczenie podatku z Holandii

  Pracowałeś lub pracujesz w Holandii? Wykonamy dla ciebie rozliczenie podatku w Holandii i odzyskamy zwrot podatku z belastingdienst! Zrobimy to ze sprawnością i precyzją, z jaką działają holenderskie wiatraki, a zapach pieniędzy, które otrzymasz, będzie równie przyjemny, co zapach holenderskich tulipanów. A mowa tu o kwotach niebagatelnych - nasi eksperci odzyskują dla naszych klientów średnio 750 euro, jednak mogą być to wartości o wiele wyższe. Zwrot podatku z Holandii uzależniony jest przede wszystkim od dochodów, jakie w kraju tym uzyskałeś.

   

  zwrot podatku Holandia

  Ile trwa odzyskanie podatku z Holandii?

  Standardowo jest to okres wynoszący od trzech do sześciu miesięcy, bywa jednak, że trwa to o wiele dłużej - nawet rok, dwa lub trzy. Co to oznacza? Że im szybciej dasz nam znać, tym szybciej my zaczniemy działać, a odzyskanie Twojego podatku z Holandii również nastąpi w krótszym okresie. Zapewne zastanawiasz się teraz, czemu na zwrot podatku musisz poczekać. Odpowiedź kryje się w jednym słowie: urzędnicy. To właśnie oni indywidualnie rozpatrują każdy wniosek. Ale bez obaw - mamy swoje wypracowane sposoby, dzięki którym jesteśmy w stanie przyspieszyć tę żmudną procedurę.

   

  zwrot podatku z Holandii - belastingdienst

  Dlaczego właśnie my?

  Niezależnie od tego, jak wysoki będzie Twój zwrot podatku z Holandii, nie pobierzemy od Ciebie ani złotówki prowizji. Uważamy, że tak jest uczciwie - płacisz za nasze działania, nie za ich efekt, nawet gdy ten ostatni przerośnie Twoje oczekiwania. Posiadamy ponadto wieloletnie doświadczenie w pracy z holenderskim Urzędem Skarbowym i wiemy, jak do niezbędnego minimum ograniczyć formalności. Co ważne, rozliczamy również dochody osób, które do pracy w Holandii delegowane zostały przez polskich pracodawców.

  Już dziś skontaktuj się z nami i odzyskaj zwrot podatku z Holandii! Im szybciej to zrobisz, tym krócej czekał będziesz na swoje pieniądze. Wszystkie dokumenty, potrzebne do rozliczenia podatku z Holandii, znajdziesz na naszej witrynie - pobierz je, wypełnij, a następnie prześlij do nas. W przypadku jakichkolwiek pytań zadzwoń lub wyślij nam wiadomość - nasi konsultanci z przyjemnością udzielą Ci wszelkich dodatkowych informacji. Przypominamy - nie pobieramy prowizji od odzyskanych kwot. Dlatego właśnie współpraca z nami tak bardzo się opłaca!

  Pytania i odpowiedzi


  1.W jaki sposób mogę się ubiegać o zwrot podatku holenderskiego ?

  2.Czy rozliczenie podatku z Holandii jest obowiązkowe ?

  3.Jaki jest termin złożenia deklaracji podatkowej przed holenderskim Urzędem Skarbowym ?

  4.Ile lat wstecz mogę ubiegać się o zwrot nadpłaconego podatku w Holandii ?

  5.Jakie istotne zmiany zaszły w holenderskim prawie podatkowym ?