Fenix Tax - zwrot podatku z zagranicy

Pobierz dokumenty


paczka dokumentów wniosek o dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego w Holandii Zorgtoeslag
tabela wysokości dofinansowania do ubezpieczenia zdrowotnego w Holandii

Holandia - usługi

Cena brutto
Rozliczenie podatku z Holandii 400
Rozliczenie PIT
Zwrot podatku z Holandii
Przejdź do usługi
Rozliczenie PIT
Zasiłek rodzinny w Holandii
Przejdź do usługi
Rozliczenie PIT
Dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego Holandia
Przejdź do usługi
Rozliczenie PIT
Wniosek o sofinummer
Przejdź do usługi

Dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego Holandia


Dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego Holandia

Jak Składać Wniosek o Dofinansowanie do Ubezpieczenia Społecznego Zorgtoeslag w Holandii

Jeśli legalnie pracujesz na terenie Holandii i korzystasz z ubezpieczenia społecznego, warto zapoznać się z możliwością uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego poprzez złożenie wniosku o dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego Zorgtoeslag. Zorgtoeslag to dofinansowanie do kosztów ubezpieczenia zdrowotnego, które może znacząco zmniejszyć Twoje wydatki na ubezpieczenie zdrowotne w Holandii. W tym artykule omówimy, jak składać wniosek o zorgtoeslag, kto może ubiegać się o to dofinansowanie oraz jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać zorgtoeslag.


Termin ubiegania się o dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego (Zorgtoeslag) w Holandii upływa 30 sierpnia za rok poprzedni co oznacza że o dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego w Holandii Zorgtoeslag możesz ubiegać się maksymalnie rok wstecz, dlatego  warto zainteresować się tą kwestią już dziś. Po pierwsze - by “nie uciekła”, po drugie zaś - by jak najszybciej dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego w Holandii Zorgtoeslag otrzymać. A mowa tu o kwotach całkiem sporych - maksymalna kwota dofinasowania do ubezpieczenia zdrowotnego Zorgtoeslag wynosi bowiem 154 euro miesięcznie. Na taką liczyć mogą osoby, których dochód brutto, uzyskany w Holandii i innych krajach w roku 2023, nie przekroczył 25000 euro ). Jednak nawet, gdy zarobiłeś więcej, możesz liczyć na dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego w Holandii Zorgtoeslag - kwota zostanie jedynie proporcjonalnie zmniejszona (szczegółowe informacje znajdziesz w tabeli poniżej).

 

Zorgtoeslag - skuteczny wniosek o dofinansowanie

Zorgtoeslag  

Fenix-Tax ma wieloletnie doświadczenie w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego w Holandii Zorgtoeslag. Potwierdzeniem naszej skuteczności są przede wszystkim tysiące klientów, którym pomogliśmy. Potrafimy nie tylko odpowiednio wypełnić wniosek, a następnie wysłać go do właściwego urzędu w Holandii. Wiemy też, co robić w przypadku, gdy wniosek o dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego Zorgtoeslag spotka się z decyzją odmowną. To rzadkie przypadki, jednak niekiedy mają miejsce. Negatywna decyzja nie musi jednak wcale oznaczać, że nie otrzymasz swoich pieniędzy - mamy wiedzę, jak pisać naprawdę skuteczne odwołania.

 

Im szybciej, tym lepiej

Zorgtoeslag  

Nie zastanawiaj się dłużej - pobierz odpowiednie dokumenty z witryny Fenix-Tax, wypełnij je i prześlij do nas. Niezwłocznie zajmiemy się Twoją sprawą i udzielimy Ci wszelkich dodatkowych informacji. Im szybciej się do nas zgłosisz, tym szybciej otrzymasz dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego w Holandii. Jesteśmy przekonani, że te dodatkowe pieniądze bardzo Ci się przydadzą. Wiemy, co zrobić, byś wkrótce je otrzymał. Zacznijmy działać już dziś!

Pytania i odpowiedzi


1. Kiedy upływa termin ubiegania się o dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego (Zorgtoeslag) za rok 2018 ?

2. O jaką kwotę dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego za rok 2018 mogę się ubiegać ?

3. Jakie warunki trzeba spełnić aby otrzymać dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego ?

4. Co zrobić jeżeli otrzymałem z urzędu Skarbowego decyzję na 0 odnośnie dofinansowania do ubezpieczenia zdrowotnego

5. Jak mogę zlecić złożenie wniosku o dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego zorgtoeslag ?