Fenix Tax - zwrot podatku z zagranicy

POMOŻEMY ODZYSKAĆ CI PIENIĄDZE


Wypełnij formularz a my oddzonimy do Ciebie

Wyślij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych

Pobierz dokumenty


Nazwa dokumentu Pobierz

Wyślij zgłoszenie

Zadzwonimy do Ciebie

Zajmiemy się formalnościami

Otrzymasz pieniądze

Rozliczenie dochodów z zagranicy w Polsce


Rozliczenie PIT-36/ZG

Pracujesz lub pracowałeś za granicą, a dodatkowo posiadasz w Polsce miejsce zamieszkania? Czy wiesz, że Twoim obowiązkiem jest rozliczenie podatku? Musisz zrobić to zarówno za granicą, jak i w kraju. O ile w pierwszym przypadku termin takiego rozliczenia uzależniony jest od przepisów w państwie, w którym go składasz, o tyle w Polsce masz na to czas tylko do 30-go kwietnia. To ostateczny termin, dlatego roczną deklarację PIT oraz załącznik PIT-36/ZG warto złożyć w polskim urzędzie wcześniej. Nie wiesz, jak się do tego zabrać? Skorzystaj z naszej pomocy!

 

Wiedza, doświadczenie, skuteczność

Fenix-Tax od wielu lat pomaga polskim obywatelom zarówno w rozliczaniu podatku za granicą, jak i w prawidłowym wypełnieniu załącznika PIT-36/ZG. Doświadczenie i wiedza, jakie posiadamy, pozwalają nam na działanie nie tylko sprawne, ale i bardzo skuteczne. Mają one znaczenie również dlatego, że PIT-36/ZG nie jest, wbrew pozorom, dokumentem prostym do wypełnienia, chociażby z uwagi na konieczność wybrania metody, dzięki której uniknąć można podwójnego opodatkowania. W dużej mierze właśnie od tego zależy, czy powstanie obowiązek zapłacenia w Polsce podatku, a jeśli tak, to w jakiej kwocie. Wiemy, jakie rozwiązania będą dla Ciebie najbardziej korzystne.

 

Nie zwlekaj - masz czas tylko do 30-go kwietnia

Postaw na usługi profesjonalnej firmy i zleć nam wypełnienie Twojego PITu 36/ZG. Już dziś wyślij do nas zgłoszenie, wypełniając formularz pod banerem - niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą i ustalimy wszystkie szczegóły. Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania, zadzwoń do nas lub napisz - z przyjemnością udzielimy Ci wszelkich potrzebnych informacji. Nie zwlekaj - złożenie PIT-36/ZG to Twój obowiązek i musisz zrobić to w ustalonym terminie.Pytania i odpowiedzi


1.Kto powinien złożyć PIT 36 i załącznik PIT ZG przed polskim urzędem skarbowym ?

2.Od czego zależy sposób opodatkowania dochodów z zagranicy ?

3.W jaki sposób ustalić czy muszę ujawnić swoje dochody uzyskane zagranicą?

4.Jak mogę zlecić wykonanie PIT 36 +ZG ?