Zwrot podatku Anglia

Informacje

jeżeli pracujesz bądź pracowałeś na terenie Wielkiej Brytanii to możesz odzyskać nadpłacony przez Ciebie podatek. Zwrot podatku możę wynieść nawet do kilkuset funtów dlatego warto ubiegać się o jego zwrot. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie HOME lub na podstronie Anglia w zakładce wyślij zgłoszenie lub poprostu zadzwoń.

 

INFO: dokumenty potrzebne do rozliczenia podatku możesz pobrać na naszej stronie internetowej

Pytania i odpowiedzi

   Nie, wyjątek stanowi rozliczenie osób na karcie CIS (SELF ASSESSMENT)

   Polska i Wielka Brytania podpisały konwencję o unikaniu podwójnego opodatkowania, jednak dochody uzyskane w Wielkiej Brytanii należy zgłosić polskiemu fiskusowi w zeznaniu rocznym, chyba że nie uzykałeś dochodów w Polsce. Wtedy takiego obowiązku nie ma. 

    

    

   P60 jest wykazem naszych dochodów i podatków na koniec roku podatkowego. P60 otrzymujemy od naszego pracodawcy w kwietniu każdego roku. P45 jest natomiast zaświadczeniem grupowym które otrzymujemy po odejściu z pracy. Karta CIS 25 jest specjalnym drukiem zeznania podatkowego przeznaczonym jedynie dla osób zatrudnionych w branży budowlanej. Natomiast Payslip to tygodniowe rozliczenie otrzymane wraz z wypłatą.

   W przypadku decyzji o przyznaniu zwrotu urząd skarbowy wyśle na podany przez was adres domowy kalkulację podatkową z informacją iż czek zostaje wysłany do naszego biura. Od momentu otrzymania tego dokumentu w terminie 3 tygodni powinniśmy otrzymać czek.

   Czas oczekiwania na zwrot podatku zamyka się od 3 do 5 miesięcy

Pobierz dokumenty

rozliczenie podatku z Anglii

Zamów kalkulację zwrotu


dodaj plik do rozliczenia rocznego

Wyślij zgłoszeniewyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

Informacje podstawowe

Informacje podstawowe

tutaj dodajemy tekst

Zasiłek rodzinny

Opis zasiłku z panelu. Vestibulum magna diam, laoreet nec sem sed, posuere molestie nulla. Duis sit amet pellentesque diam. Sed gravida lacinia nulla, et condimentum tortor tincidunt placerat. Sed lobortis nec velit in efficitur. Nam interdum sit amet augue nec sodales. Vestibulum at mi lacus. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Etiam efficitur pharetra ex lobortis consectetur. Sed pretium tempor diam eget maximus. Proin mattis tempus lectus et pretium. Vivamus quis ornare felis, vitae maximus risus. Proin non feugiat ipsum, ac rutrum arcu. Aliquam et libero eu lectus commodo aliquet. Curabitur sagittis mollis porta. Morbi nec bibendum turpis. Quisque id n eque aliquet, posuere quam at, convallis dui.