Fenix Tax - zwrot podatku z zagranicy

Pobierz dokumenty


Anglia - usługi

Cena brutto
Rozliczenie podatku dochodowego z Anglii 450
Rozliczenie PIT
Rozliczenie podatku z Anglii
Przejdź do usługi

Rozliczenie podatku z Anglii- zwrot podatku z Anglii


Rozliczenie podatku z Anglii


Pracowałeś lub pracujesz w Anglii? Odzyskaj swój podatek! Z naszą pomocą pieniądze trafią na Twoje konto szybciej, niż myślisz, a być może także w kwocie większej niż ta, na jaką po cichu liczysz. Nasi specjaliści odzyskują dla naszych klientów 1100 funtów. Oczywiście średnio. Możesz otrzymać dużo więcej - wszystko zależy od tego, ile w Anglii zarabiałeś. Kuszące? Jeszcze jak!

Czy wiesz, że nadpłacony podatek za pracę w Anglii odzyskać możesz nawet do pięciu lat wstecz? Niech jednak nie zwiedzie Cię ten stosunkowo długi termin - czas szybko upływa i warto trzymać rękę na pulsie, by Twoje pieniądze nie przepadły. A najlepiej po prostu zacząć działać i wprawić machinę w ruch, zlecając nam odzyskanie Twojego podatku. Dlaczego nam? Bo jesteśmy najlepsi!

 

Nie tylko wniosek...

Rozliczenie podatku  

Przez lata działalności pomogliśmy w odzyskaniu podatku z Anglii tysiącom klientów. Tego typu procedura to jednak nie zawsze wyłącznie wypełnienie wniosku i wysłanie go do właściwego urzędu. To często również prowadzenie korespondencji z urzędnikiem, który wniosek Twój będzie rozpatrywał, odpowiadanie na jego (nie zawsze proste) pytania, a także - w razie potrzeby - napisanie odwołania od decyzji odmownej. Wszystko to w robiliśmy i robimy nadal. Wiele razy dowiedliśmy też swojej skuteczności. Mamy nawet swoje sposoby, by radzić sobie z biurokracją (tak, tak - nie jest ona wyłącznie domeną części urzędników w Polsce).

 

Sprawne odzyskanie podatku z Anglii

Rozliczenie podatku  

Nie czekaj - im szybciej się z nami skontaktujesz, tym szybciej zaczniemy działać, byś już wkrótce odzyskał swój podatek. Jesteśmy przekonani, że pieniądze te bardzo Ci się przydadzą. Są Twoje - nie pobierzemy od Ciebie prowizji, choćbyś nawet odzyskał milion funtów. Zapłacisz wyłącznie za podjęte przez nas działania. To uczciwa propozycja, nieprawdaż? Jak najszybciej pobierz więc dostępne na naszej witrynie dokumenty, wypełnij je i prześlij do nas. Przekonasz się, jak sprawnie potrafimy odzyskać Twój podatek.

Pytania i odpowiedzi


1. Kiedy mogę się ubiegać o zwrot podatku z Anglii ?

2. Do ilu lat wstecz mogę się ubiegać o zwrot podatku z Anglii ?

3. Czy rozliczenie podatku z Anglii jest obowiązkowe ?

4. Jaka jest różnica pomiędzy dokumentem P45 a P60 ?

5. Jak dowiem się o przyznanym mi zwrocie podatku z Anglii ?

6. W jaki sposób otrzymam zwrot podatku z Anglii ?

7. Jakie dokumenty są potrzebne do wykonania rozliczenia podatku z Anglii ?