Fenix Tax - zwrot podatku z zagranicy

Rozliczenie PIT
Zwrot podatku z Austrii
Przejdź do usługi
Rozliczenie PIT
Zasiłek rodzinny w Austrii
Przejdź do usługi

Rozliczenie podatku z Austrii


Zwrot podatku z Austrii bez prowizji

Jeśli pracujesz lub pracowałeś w Austrii, możesz liczyć na zwrot podatku. Przy czym nie chodzi tu wcale o przysłowiowe grosze - nasi specjaliści odzyskują dla naszych klientów średnio 1400 euro. Zwracamy uwagę na słowo “średnio” - dla osób, które zarobiły w Austrii większe kwoty, większa będzie zwykle również wartość podatku, którego zwrot uzyskają. Jak zdobyć te pieniądze? To proste - skorzystaj z usług naszej firmy!

 

Pomoc w uzyskaniu zwrotu podatku

Zwrot podatku  

W odzyskiwaniu podatku z Austrii mamy wieloletnie doświadczenie i robimy to naprawdę skutecznie. Dzięki naszej pomocy tysiące osób otrzymało na swoje konta bankowe kwoty, których wysokości często nawet się nie spodziewały. Co więcej, nie musiały płacić nam od nich żadnej prowizji. Wychodzimy z założenia, że współpraca z nami musi być w 100% uczciwa - pobieramy opłatę wyłącznie za działania, które podejmujemy, a których celem jest zwrot podatku z Austrii. Czy będzie to 1000 euro, czy na przykład 5000 czy 10000 euro, nie ma znaczenia - to wyłącznie Twoje pieniądze, które należą Ci się w całości, bez żadnych potrąceń z naszej strony.

 

Nie przegap okazji!

Zwrot podatku  

Choć podatek za pracę w Austrii odzyskać możesz nawet do pięciu lat wstecz, nie zwlekaj z podjęciem działania - czas szybko ucieka, a szkoda byłoby przegapić taką okazję. Dlatego już dziś pobierz z witryny Fenix-Tax odpowiednie dokumenty, wypełnij je i prześlij do nas. Niezwłocznie zajmiemy się Twoją sprawą, bo wiemy, jak bardzo jest to dla Ciebie ważne. Weźmiemy na siebie nie tylko wypełnienie i wysłanie dokumentacji do właściwego urzędu, ale również odpowiemy na ewentualne pytania, a także, w razie konieczności, napiszemy odwołanie. Nie czekaj - im szybciej się z nami skontaktujesz, tym szybciej pieniądze trafią na Twoje konto!