Fenix Tax - zwrot podatku z zagranicy

Rozliczenie PIT
Rozliczenie podatku z Niemiec
Przejdź do usługi
Rozliczenie PIT
Sokabau - odszkodowanie dla pracowników
Przejdź do usługi
Rozliczenie PIT
Zasiłek rodzinny w Niemczech-Kindergeld
Przejdź do usługi

Rozliczenie podatku z Niemiec - zwrot podatku Niemcy


Rozliczenie podatku z Niemiec - zwrot podatku Niemcy

Jak wiadomo, nawet 100 zł “drogą nie chodzi”. A co powiesz na kilkaset lub kilka tysięcy euro? Jeśli pracowałeś w Niemczech, właśnie na takie kwoty, w postaci zwrotu podatku, możesz liczyć. Co więcej, aż do czterech lat wstecz! Nasi eksperci odzyskują przeciętnie około 1200 EUR, pamiętaj jednak, że są to wartości średnie i wiele osób liczyć może na kwoty o wiele wyższe. Zwrot podatku z Niemiec niemal zawsze proporcjonalny jest do dochodów, jakie uzyskiwałeś, pracując w tym kraju.

 

rozliczenie podatku z Niemiec

Rozliczenie podatku z Niemiec

Rozliczenie podatku z Niemiec to nasza specjalność - robimy to od lat. Dlatego nie zastanawiaj się dłużej - już dziś skontaktuj się z nami, a my sprawdzimy, jak duże pieniądze Ci się należą. Pamiętaj, że o zwrot podatku z Niemiec ubiegać się możesz nawet wówczas, gdy w kraju tym pracowałeś przez krótki okres czasu. Jedynym dokumentem, jakiego będziesz potrzebował od swego ówczesnego pracodawcy, będzie karta podatkowa. Jeśli jej nie posiadasz, zajmiemy się tym. W Twoim imieniu złożymy też deklarację podatkową i udzielimy wszelkich wyjaśnień, o które prosi zwykle Urząd Skarbowy.

 

zwrot podatku z Niemiec

Zwrot podatku z Niemiec bez żadnej prowizji?

Ależ tak - przynajmniej w naszej firmie. Za odzyskany zaległy podatek z Niemiec nie zapłacisz ani złotówki. To Twoje pieniądze, a my nie pobieramy za nie prowizji. Co to oznacza dla Ciebie? Że płacisz wyłącznie z góry ustaloną kwotę za to, byśmy podjęli odpowiednie działania. Ich wynik, czyli suma zwrotu podatku z Niemiec, idąca choćby w tysiące euro, to po prostu Twój ekstra dochód. Powiedzieć, że to Ci się opłaca, to nic nie powiedzieć...

 

zwrot podatku Niemcy

Jak możesz odzyskać podatek z Niemiec?

To naprawdę proste! Wystarczy, że pobierzesz dostępne na naszej witrynie dokumenty, potrzebne, aby wykonać rozliczenie podatku z Niemiec, a następnie wyślesz je pod wskazany adres. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, lub wysyłając nam wiadomość e-mail. Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania i pomogą uzyskać zwrot podatku. Nie czekaj - zacznijmy pracować nad odzyskaniem Twojego podatku już dziś!