Fenix Tax - zwrot podatku z zagranicy

POMOŻEMY ODZYSKAĆ CI PIENIĄDZE


Wypełnij formularz a my oddzonimy do Ciebie

Wyślij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych

Rozliczenie podatku z Norwegii


Zwrot podatku z Norwegii

Nie od dziś wiadomo, że jeśli chodzi o wysokość zarobków, w Europie Norwegia przoduje. Co za tym idzie, jeśli pracowałeś lub pracujesz w tym kraju, masz szansę na duży zwrot podatku. Wystarczy, że zgłosisz się do Fenix-Tax, a pieniądze te mogą wkrótce trafić na Twoje konto. Zmarnowanie takiej okazji byłoby nierozsądne, tym bardziej, że doskonale wiemy, jak się tym zająć - mamy nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale i potwierdzoną skuteczność, a tysiące zadowolonych klientów to najlepszy dowód naszego profesjonalizmu.

 

Zero prowizji za zwrot podatku z Norwegii

Nasza firma nie pobiera prowizji za zwrot nadpłaconego podatku, który otrzymasz - bez względu na to, jak wysoka będzie to kwota. Płacisz wyłącznie za działania, które podejmiemy, by pieniądze te do Ciebie trafiły. Pamiętaj również, że masz możliwość dokonania korekty dotychczasowych rozliczeń podatkowych, które złożyłeś w norweskim urzędzie skarbowym, i to nawet do dziesięciu lat wstecz. Lepiej jednak zajmij się tym od razu, bo czas upływa bardzo szybko.

 

Wyższy podatek i ryzyko dodatkowych kar

Wykonanie rozliczenia nie jest w Norwegii obowiązkowe, ale uwaga - jeśli tego nie zrobisz, tamtejszy US rozliczy Cię sam. Zrobi to jednak bez żadnych odpisów, dzięki którym mógłbyś otrzymać wyższy zwrot podatku. Co więcej, jeśli we wstępnym zeznaniu podatkowym znalazły się błędne lub niekompletne informacje, norweski urząd skarbowy może nałożyć na Ciebie dodatkowy podatek karny, w wysokości aż 30% należnego podatku!

 

Zaufaj ekspertom

Nie ryzykuj i już dziś skontaktuj się z Fenix-Tax. Pobierz odpowiednie dokumenty z naszej witryny, wypełnij je, a następnie prześlij do nas. Natychmiast podejmiemy działania, dzięki którym szybciej otrzymasz zwrot podatku z Norwegii. Weźmiemy na siebie nie tylko wypełnienie dokumentów i ich wysyłkę - zajmiemy się również korespondencją z norweskim urzędem skarbowym, a w razie potrzeby napiszemy odwołanie od decyzji. Nie czekaj - im szybciej zaczniemy współpracę, tym szybciej otrzymasz swoje pieniądze!

Wyślij zgłoszenie

Zadzwonimy do Ciebie

Zajmiemy się formalnościami

Otrzymasz pieniądze

Pytania i odpowiedzi


Pobierz dokumenty


Nazwa dokumentu Pobierz