Fenix Tax - zwrot podatku z zagranicy

POMOŻEMY ODZYSKAĆ CI PIENIĄDZE


Wypełnij formularz a my oddzonimy do Ciebie

Wyślij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych

Pobierz dokumenty


Nazwa dokumentu Pobierz
dokumenty wniosek o odszkodowanie urlopowe

Wyślij zgłoszenie

Zadzwonimy do Ciebie

Zajmiemy się formalnościami

Otrzymasz pieniądze

Sokabau


SOKA-Bau dla pracowników

Byłeś zatrudniony w Niemczech jako pracownik budowlany? Czy wiesz, że możesz starać się o wypłatę ekwiwalentu za niewykorzystany urlop, składając wniosek o taki ekwiwalent do SOKA-Bau? Nie masz pojęcia, jak się do tego zabrać? Skorzystaj z naszej pomocy!

 

SOKA-Bau - co to takiego?

SOKA-Bau to kasy socjalne gospodarki budowlanej. Obowiązek zgłoszenia do nich pracownika spoczywa na pracodawcy. To właśnie SOKA-Bau zabezpiecza wynagrodzenia urlopowe pracowników, gdy firma deleguje ich do pracy w Niemczech. Dzięki comiesięcznym raportom, które składa pracodawca, SOKA-Bau na bieżąco informowana jest o stanie wykorzystania (lub niewykorzystania) urlopów pracowniczych. Występując z wnioskiem o ekwiwalent, możesz więc liczyć na to, że Kasa jest już w posiadaniu aktualnych informacji, które dotyczą Twojego zaległego urlopu.

 

Dlaczego warto?

Jeśli nie wykorzystałeś swojego urlopu, a także nie otrzymałeś za niego ekwiwalentu, możesz złożyć wniosek o odszkodowanie do SOKA-Bau. Bez względu na to, kto odpowiada za to niedopatrzenie, zaległa kwota wpłynie bezpośrednio na Twoje konto bankowe, a nie na konto firmy, która oddelegowała Cię do pracy w Niemczech. Nie pozwól, by Twoje pieniądze przepadły!

 

Możesz nam zaufać

Fenix-Tax skutecznie odzyskuje zaległe kwoty za niewykorzystany urlop dla tych wszystkich, którzy w Niemczech zatrudnieni byli w charakterze pracowników budowlanych. Mamy nie tylko wieloletnie doświadczenie i wiedzę, ale również wypracowane metody, dzięki którym jesteśmy w stanie szybko odzyskać pieniądze, które Ci się należą. Zajmiemy się wypełnieniem wszystkich dokumentów, korespondencją z SOKA-Bau, a także wyjaśnieniem wszystkich kwestii spornych, które mogą(choć nie muszą) się pojawić. Pobierz z naszej witryny dokumenty i prześlij je do nas. W razie pytań po prostu skontaktuj się z nami - z przyjemnością na nie odpowiemy. Zacznij działać już dziś!

Pytania i odpowiedzi