Fenix Tax - zwrot podatku z zagranicy

Pobierz dokumenty


Dokumenty wniosek o sofinummer BSN

Holandia - usługi

Cena brutto
Rozliczenie podatku z Holandii 400
Rozliczenie PIT
Zwrot podatku z Holandii
Przejdź do usługi
Rozliczenie PIT
Zasiłek rodzinny w Holandii
Przejdź do usługi
Rozliczenie PIT
Dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego Holandia
Przejdź do usługi
Rozliczenie PIT
Wniosek o sofinummer
Przejdź do usługi

Wniosek o sofinummer (BSN)


Zamierzasz pracować lub studiować w Holandii? Sofinummer (BSN) to po prostu dokument umożliwiający identyfikację podatkową

Będący holenderskim odpowiednikiem naszego numeru NIP, sofinummer jest niezbędny, by w Holandii podjąć legalną pracę, ale będziesz potrzebował go również przy staraniu się o zwrot podatku, stypendium czy zasiłek rodzinny. Co więcej, bez sofinummer nie obędzie się także wówczas, gdy zechcesz skorzystać w Holandii z pomocy medycznej, ubezpieczyć się czy też założyć konto bankowe. Krótko mówiąc - musisz go mieć.

 

Wyrobienie sofinummer - raz, a dobrze

Sofinummer  

Warto nadmienić, że podobnie jak nasz polski NIP, także sofinummer wyrabia się tylko raz - jest ważny przez całe życie i nikt inny nie otrzyma takiego samego. Co za tym idzie, warto po prostu zrobić to i - kolokwialnie mówiąc - mieć z głowy. Ilekroć wracał będziesz do Holandii, BSN będziesz już posiadał. To ogromna wygoda, a także gwarancja uniknięcia mało przyjemnych “niespodzianek”, kiedy okaże się, że bez sofinummer nie załatwisz jakiejś istotnej sprawy w urzędzie i poza nim.

 

Pomożemy Ci w uzyskaniu BSN

Sofinummer  

Od wielu lat skutecznie pomagamy polskim obywatelom w uzyskaniu sofinummer. Koniecznie skontaktuj się z nami, byśmy mogli pomóc również Tobie. Pobierz z naszej witryny odpowiednie dokumenty, wypełnij je i wyślij do nas, a my zajmiemy się resztą. Nie zwlekaj - pobyt w Holandii bez posiadania BSN jest nie tylko mało komfortowy, ale może być wręcz ryzykowny (opieka lekarska). Nie ryzykuj - już dziś skorzystaj z naszej profesjonalnej pomocy w uzyskaniu sofinummer. Masz pytania? Zadzwoń do nas lub napisz - z przyjemnością udzielimy Ci na nie odpowiedzi.

Pytania i odpowiedzi